ELEKTRIKÁŘI PRAHA

  Kvalita je základ - záruka na dílo 5 LET
Volejte 773 900 106

Elektrikáři Praha 1    Elektrikáři Praha 2    Elektrikáři Praha 3    Elektrikáři Praha 4    Elektrikáři Praha 5    Elektrikáři Praha 6    Elektrikáři Praha 7    Elektrikáři Praha 8    Elektrikáři Praha 9    Elektrikáři Praha 10    Elektrikáři Praha Chodov    Elektrikáři Praha Háje    Elektrikáři Praha východ    Elektrikáři Praha západ

Montáž kamerového systému Analogové kamerové systémy

Elektrikáři Praha - elektroinstalace pro každého

Provádíme opravy elektroinstalací, dále nové elektroinstalace bytů, domů a kanceláří.

Opravy silových elektroinstalací - opravy vadných obvodů, zásuvek, vypínačů a jističů

Opravy slaboproudých instalací - opravy a úpravy telefonních, datových - PC, anténních a zabezpečovacích rozvodů a systémů.

Nové silové elektroinstalace - Dle projektu nebo Vašich požadavků realizujeme nové elektroinstalace do novostaveb či rekonstruovaných bytů a domů.

Nové slaboproudé instalace - Provádíme veškeré slaboproudé rozvody pro anténní, telefonní, datovou a zabezpečovací techniku a to včetně montáže koncových zařízení.

Rekonstrukce elektroinstalace

Rekonstrukce elektřiny nebo také elektroinstalace, rozdělujeme na silovou a slaboproudou část. Elektroinstalace pro byty a rodinné domy nazýváme domovní elektroinstalace. Je složena z ovládacích prvků (spínače, termostaty, regulátory, časovače atd.), zásuvek a přípojných míst, dále pak rozvodnice (jističe, proudové chrániče, přepěťové ochrany atd.).

Proč a kdy je nutné rekonstruovat domovní elektroinstalaci?

Základním faktorem pro rekonstrukci elektroinstalace je její věk. Jestliže je Vaše elektroinstalace straší dvaceti let a více, je zřejmé, že nemůže vyhovovat dnešním nárokům na výkon spotřebičů a komfort bydlení. Připojováním dnešních výkonných spotřebičů se pak vystavujete určitému riziku. Starší elektroinstalace jsou mnohdy provedené ještě hliníkovými dráty se slabým průřezem a pouze dvěma vodiči. Typickým příkladem jsou elektroinstalace v panelových bytech. V době, kdy se stavěli panelové byty se samozřejmě nepočítalo s dnešní energetickou náročnosti domácích spotřebičů. Staré elektroinstalace tak již dávno nevyhovují dnešním normám. Dnešní elektroinstalace jsou prováděny pomocí třívodičového zapojení. Používají se proudové chrániče, které Vás ochrání před úrazem elektrickým proudem.