ELEKTRIKÁŘI PRAHA

  Kvalita je základ - záruka na dílo 5 LET
Volejte 773 900 106

Elektrikáři Praha 1    Elektrikáři Praha 2    Elektrikáři Praha 3    Elektrikáři Praha 4    Elektrikáři Praha 5    Elektrikáři Praha 6    Elektrikáři Praha 7    Elektrikáři Praha 8    Elektrikáři Praha 9    Elektrikáři Praha 10    Elektrikáři Praha Chodov    Elektrikáři Praha Háje    Elektrikáři Praha východ    Elektrikáři Praha západ

Elektrikáři Praha - ceník prací elektro

V případě, že máte zájem o vytvoření nezávazné cenové nabídky, která je vždy zdarma. Tak nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (viz kontakt).

Požadujete opravu elektroinstalace silové (zásuvky, vypínače, jističe atp.), nebo opravu elektroinstalace slaboproudé (zvonkové, anténní, datové, zabezpečovací rozvody či systémy)?

Cenu za drobné opravy Vám dokážeme říci většinou předem. Nebude tedy pravděpodobně nutná obhlídka předem. Stačí, když nám dostatečně popíšete problém s elektroinstalací. V některých případech pomůže zaslání fotky na e-mail.

Požadujete rekonstrukci elektroinstalace silové či slaboproudé?

Pro rekonstrukce či úpravy elektroinstalace v bytě, rodinném nebo bytovém domě, nebytových prostor atp., bude nutná naše návštěva. Před vytvořením cenové nabídky musíme zjistit součastný stav elektroinstalace. Na základě zjištěných informací, vytvoříme odpovídající cenovou nabídku. Za kontrolu stavu a cenovou nabídku se samozřejmě nic neplatí.

Požadujete novou elektroinstalaci ? (novostavby či celkové rekonstrukce objektu)

Cenová nabídka elektro prací, se tvoří na základě projektové dokumentace (PD), nebo požadavcích investora. Na základě PD a Vašich požadavků, Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku. Konzultace v místě realizace a cenová nabídka je samozřejmě zdarma.