ELEKTRIKÁŘI PRAHA

  Kvalita je základ - záruka na dílo 5 LET
Volejte 773 900 106

Elektrikáři Praha 1    Elektrikáři Praha 2    Elektrikáři Praha 3    Elektrikáři Praha 4    Elektrikáři Praha 5    Elektrikáři Praha 6    Elektrikáři Praha 7    Elektrikáři Praha 8    Elektrikáři Praha 9    Elektrikáři Praha 10    Elektrikáři Praha Chodov    Elektrikáři Praha Háje    Elektrikáři Praha východ    Elektrikáři Praha západ

Velká rekonstrukce bytu Bytová rozvodnice

Elektrikáři Praha Chodov

Provádíme opravy elektroinstalací, dále nové elektroinstalace bytů, domů a kanceláří.

Opravy silových elektroinstalací - opravy vadných obvodů, zásuvek, vypínačů a jističů

Opravy slaboproudých instalací - opravy a úpravy telefonních, datových - PC, anténních a zabezpečovacích rozvodů a systémů.

Nové silové elektroinstalace - Dle projektu nebo Vašich požadavků realizujeme nové elektroinstalace do novostaveb či rekonstruovaných bytů a domů.

Nové slaboproudé instalace - Provádíme veškeré slaboproudé rozvody pro anténní, telefonní, datovou a zabezpečovací techniku a to včetně montáže koncových zařízení.

Elektrikáři pro Prahu 11 - rekonstrukce bytové elektroinstalace

Provádíme opravy a výměny starých hliníkových rozvodů v panelových bytech. Novou elektroinstalaci pro panelové byty lze provádět několika způsoby uložení kabeláže. Nejednodušší a zároveň nejlevnější variantou je lištový rozvod, který lze provést velice vzhledným typem moderních lišt. Tento způsob nové elektroinstalace je bezprašný a s minimem hluku při realizaci. Není tedy zapotřebí vystěhování majitele po dobu rekonstrukce. V případě, že se chystáte na celkovou rekonstrukci panelového bytu, pak doporučujeme zasekání do betónové mazaniny a panelů. Dále se dají dobře využít různé sádrokartonové předstěny a ideálně SDK snížení stropu.

Ceny pro nové elektroinstalace v panelovém bytě jsou značně rozdílné podle způsobu provedení a rozsahu elektrifikace. Cenovou nabídku Vám zpracujeme samozřejmě zdarma.